Walczymy o pełną pulę!

Zapowiedź nadchodzącej kolejki ligowej

Po fantastycznym starcie naszej ekipy na inaugurację ligi,każdy kibic i sympatyk KP Sopot czeka już z utęsknieniem na kolejne spotkanie,które z pewnością odpowie nam w jakiej formie znajdują się nasi gracze.

Wygrany mecz pozwala z optymizmem zerkać w przyszłość i wlewa w serca wiernych kibiców sopockiej ekipy mnóstwo optymizmu.

Energii nie brakuje,zawodnicy i Trener przepracowali tydzień i już nie mogą doczekać się najbliższego meczu z Zatoką Puck.

W najbliższą sobotę 29.08.2015 o godzinie 17.00 na naszym stadionie przy 23 Marca postaramy się zagrać jeszcze lepszy mecz,który pozwolił cieszyć się naszym wiernym kibicom.

Nasi gracze chcą i mają dla kogo grać,dlatego zapraszamy wszystkich na ten pojedynek.

Kibicuj nam! Dzięki temu gramy lepiej!