KP Sopot wraca do gry!

KP Sopot z nową jakością i ambitnymi celami na sezon 2015/2016 oraz lata późniejsze.

Do klubu dołączają osoby,które wraz całym sztabem,zagwarantować mają powrót do pięknych tradycji sopockiej piłki najstarszego i najbardziej utytułowanego klubu w kurorcie.

Za sprawy sportowe i koordynację pracy trenerów odpowiedzialny został Trener Sebastian Czajka-doświadczony szkoleniowiec pracujący w pomorskiej piłce od 1996 roku pracujący m.in w klubach Lechia Gdańsk,Arka Gdynia,FC Sopot,Champion Gdańsk,Olimpia Osowa,Olivia Gdańsk,Przylesie Sopot oraz aktualnie w Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej.

Za stronę medialną oraz marketingową do współpracy zaproszony został Redaktor Mariusz Sieraczkiewicz z portalu Młoda Gdynia,niezwykle doświadczony i skuteczny w swojej działalności.

Wspólnie z prezesem Bolesławem Szałatyńskim oraz całym sztabem szkoleniowców postaramy się nawiązać do pięknych lat sopockiej piłki nożnej integrując całe środowisko piłkarskie w kurorcie.

Zapraszamy wszystkich mających w sercu dobro sopockiej piłki,do pełnej współpracy z naszym projektem i zapisania się na kartach historii KP Sopot.

Dla każdego znajdziemy miejsce,a w szczególności liczymy na osoby bezpośrednio związane z letnią stolicą Polski.

Kiedy myślisz kurort mówisz Sopot
Kiedy myślisz futbol mówisz KP Sopot.

Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej przygody z piłką przez cały rok.
Nasz sztab szkoleniowy zapewni Wam najlepsze warunki do rozwoju i nauki,zapewni start w rozgrywkach ligowych w każdej kategorii wiekowej i sprawi,że pokochasz futbol.

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 502078709 .

Zapraszamy na naszą stronę internetową

Powiązana galeria: