Emocje sięgnęły Zenitu

W miniony weekend nasz KP rozegrał wyśmienite spotkanie,pełne dynamiki i zwrotów akcji,ale co najważniejsze,3 punkty zostały w Sopocie!

Spotkały się dwie ciekawie grające ekipy,które potrafiły rozgrzać do czerwoności naszych fanów tradycyjnie licznie przybyłych na mecz.

KP Sopot narzucił tempo tego pojedynku,a Panowie z Łęczyc mogli jedynie obserwować ich poczynania chociaż potrafili też zagrozić bramce w której "awaryjnie" bronił Tomasz Szczypior w miejsce kontuzjowanego Koperfielda i spisywał się rewelacyjnie.

Poza kilkoma świetnymi i pewnymi interwencjami,ten doświadczony goalkeeper potrafił obronić jedenastkę,która mogła uskrzydlić graczy drużyny przeciwnej.

Na szczęście nasza ekipa potrafiła w drugiej części gry przesądzić o losach tego meczu aplikując kolejne gole Zenitowi,który osiągnął już temperaturę niezwykle wysoką.

Po Portowcu i boisku rodem z Krzywego Domku udało się chłopakom i Trenerowi zmazać zeszłotygodniową porażkę i "powrócić do gry" o najwyższe cele w tym sezonie.

A już w ten weekend spotkanie ligowe we Władysławowie,które z pewnością przyniesie mega emocje.